Logo Euromec jpg Dzięki 50-letniemu doświadczeniu w branży dźwigowej firma Euromec wykorzystuje swoją wiedzę specjalistyczną w swojej ofercie konwencjonalnych żurawi stacjonarnych i dźwigów z balansem.

 Żurawie stacjonarne, konwencjonalne

Żurawie stacjonarne Video: Żurawie stacjonarne  Żuraw ze zdalnym sterowaniem

Gama konwencjonalnych dźwigów Euromec obejmuje urządzenia o długości ramienia od 6 do 25 metrów, z napędem elektrycznym lub na olej napędowy. Wymagają one niewielkiej konserwacji i można je instalować w każdej możliwej sytuacji, nawet w budynkach. Indywidualna konstrukcja dopasowana jest do potrzeb Klienta - każdy projekt żurawia Euromec jest wynikiem dokładnych badań i jest wykonywany na indywidualne zamówienie. Nasze biuro techniczne określa najlepsze rozwiązanie dla zgłaszanych potrzeb i uwzględnia ograniczenia związane z obiektem, na którym ma stanąć dźwig. Prezentacja profilu produkcyjnego firmy Euromec: Firma Euromec

 Dźwigi stacjonarne z balansem

Żurawie Euromec seria HBC dzięki mobilnej przeciwwadze (balans) i wyważeniu ramienia pozwalają na oszczędność energii od 30% do 50% w każdej pozycji, oferując jednocześnie prędkość pracy i precyzję sterowania a także zmniejszają zużycia żurawia i potrzebę konserwacji. Dzięki wygłuszeniu skrzyń korbowych i komfortowej kabinie z szeroką widocznością praca nigdy nie była tak przyjemna.

Żuraw z balansem Video: Żuraw z balansem Dane techniczne: Żuraw_Euromec_z_balansem.pdf